KONST / Litografier / Färglitografi 14807096
nr 1480 7096
Olga Semenova
(f. 1953), Ryssland
Kvinna. Signerad, numrerad 32/390, Färglitografi, bildmått: 38x58 cm, yttermått inklusive ram: 53x72 cm
Olga Semenova, född 1953 i St. Petersburg, Ryssland.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 18:44:32
1/8 10:59:56
300 kr
1/8 16:59:59